string(1) "0" string(3) "cos"

NABOJE DO PIÓR PARKER DŁUGIE OP.5SZT CZARNE S0116200

Kod produktu:
NAK010K
Dostępność
Dostępny
Cena

12,90 zł

Niegdyś kałamarz pełen atramentu towarzyszył każdemu pisarzowi czy poecie. Korzystanie z niego ma z pewnością wiele uroku, jednak trudno jest uniknąć potrącenia naczynia i w efekcie, rozlania się tuszu. Na szczęście w dzisiejszych czasach w większości sklepów możemy znaleźć alternatywę dla kałamarza w postaci nabojów do pióra. Ten prosty wynalazek zastąpił tradycyjne naczynie na atrament i zdecydowanie usprawnił przenoszenie myśli na papier.

Naboje do piór Parker – długie i przyjemne użytkowanie

W naszej bogatej ofercie znajdziesz naboje do piór Parker – długie, które wypełnione są atramentem stworzonym z najwyższej klasy składników. Charakteryzuje się on kolorem głębokiej czerni, dzięki czemu każdy rękopis lub ilustracja będą prezentowały się doskonale.

Za pomocą naboi, które pasują do każdego pióra wiecznego oferowanego przez firmę Parker usprawnisz swoja pracę. Dzięki wysokiej jakości tuszowi zawartemu w produkcie pióro gładko sunie po papierze, przez co wystarczy jedynie lekko docisnąć stalówkę do jego powierzchni, aby otrzymać zadowalający efekt. Pozwala to odciążyć nadgarstek, dzięki czemu ręka nie zmęczy się nawet podczas długiego pisania, a praca będzie zdecydowanie przyjemniejsza niż dotychczas.

Naboje do piór Parker długie to akcesorium niezwykle przydatne w wielu sytuacjach. Doskonale sprawdzi się w biurze, podczas pisania egzaminu czy na spotkaniu biznesowym. Wybierając en produkt możesz mieć pewność komfortowego pisania i precyzyjnie wykonanego rękopisu czy ilustracji.

Kod producenta S0116200
*Kolor czarny
*Rodzaj akcesoria
Opakowanie opak.