O nas

Salonparker.pl to miejsce, w którym znaleźć można długopisy, pióra kulkowe, pióra wieczne i zestawy Parker, czyli marki-lidera na rynku luksusowych artykułów piśmienniczych. Nasz sklep powstał z pasji do tego, co kunsztowne, precyzyjnie wykonane, a jednocześnie praktyczne i ergonomiczne. Nasz salon założyliśmy kierując się przekonaniem, że nawet w tak niepozornych i niewielkich w swych rozmiarach artykułach jak długopisy czy pióra, zaklęta jest ogromna moc. Nie ulega bowiem wątpliwości, że pisanie przy pomocy stylowego pióra wiecznego Parker, ekskluzywnego pióra kulkowego Parker czy niezwykle eleganckiego długopisu Parker ma w sobie coś magicznego.


Kilka słów na temat historii powstania Salonparker.pl

Salonparker.pl jest częścią grupy Excellent Office, firmy, która nieprzerwanie od 2002 roku dostarcza na rynek różnorodne artykuły szkolne, plastyczne i biurowe, w tym także legendarne artykuły piśmiennicze marki Parker. Hasło przewodnie grupy brzmi „Więcej niż oczekujesz”. Na każdym etapie działania staramy się, by miało ono odzwierciedlenie w realnej rzeczywistości i we wszelkich naszych działaniach.


Misja naszego sklepu z ekskluzywnymi długopisami i piórami Parker

Wierzymy, że mimo bardzo szybkiego postępu technologicznego i powszechnej cyfryzacji, pismo odręczne pozostanie wiecznie żywe. Naszym wkładem w podtrzymanie odwiecznej tradycji ręcznego pisania jest dostarczanie na rynek artykułów piśmienniczych, które w rękach właściciela zamieniają się w narzędzia o wielkiej mocy.

Zdajemy sobie sprawę, jak różne są wymagania i oczekiwania naszych Klientów i robimy wszystko, aby im sprostać. Stale poszerzamy nasz asortyment tak, aby każda, nawet najbardziej wymagająca osoba, znalazła tu swój idealny egzemplarz pióra wiecznego Parker, pióra kulkowego Parker czy długopisu Parker.

Mamy świadomość, że oferowane przez nas artykuły piśmiennicze legendarnej marki Parker to kwintesencja prestiżu, unikalnego designu, najwyższej jakości, ponadczasowej klasyki, a także symbol trwałości, uniwersalności i niezawodności. To właśnie dlatego w naszym asortymencie znaleźć można również zestawy Parker, które stanowią idealny pomysł na gustowny, ekskluzywny podarunek.

Nasi Klienci mogą również skorzystać z propozycji wykonania spersonalizowanego graweru na wybranych długopisach i piórach Parker. W ten sposób oferowane przez nas długopisy i pióra Parker oraz zestawy Parker zyskują wyjątkowy i niepowtarzalny charakter.Nasze sklepy:

1. Atrium Targówek
Ul. Głębocka 15
03-287 Warszawa

2. Centrum handlowe Blue City
Al. Jerozolimskie 179
02-222 Warszawa

3. Galeria Renova
ul. Rembielińska 20
03-352 Warszawa

4. CH Tesco Górczewska
ul. Górczewska 212/226
01-460 Warszawa

5. CH Tesco Gocław
ul. Fieldorfa 41
04-125 Warszawa

6. CH Skorosze Ursus
ul. Składkowskiego 4
02-497 Warszawa

7. CH Centrum Janki
ul. Mszczonowska 3
05-090 Janki

8. CH Galeria Katowicka
ul.3 maja 30
40-097 Katowice

9. CH Atrium Felicity
Al. W. Witosa 32
20-315 Lublin

10. CH Tarasy Zamkowe
Al. Unii Lubelskiej 2
20-108 Lublin

12. CH Manufaktura
Ul. Jana Karskiego 5
91-071 Łódź

13. CH Blue City
Al. Jerozolimskie 179
02-222 Warszawa